Smart Air Purifier Elite Hava Temizleyici

Smart Air Purifier Elite Hava Temizleyici

Marka: Xiaomi

19,000.00 TL

/ %21 İNDİRİM

14,999.99 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Yeni
Ürün
Sepete Ekle
Hemen Al

Xiaomi Smart Air Purifier Elite Hava Temizleyici (Xiaomi Türkiye Garanti)

Xiaomi Akıllı Hava Temizleme Cihazı Elite

Sağlık için temiz hava

Havadaki influenza A (H1N1) virüslerinin %99,9'unu ortadan kaldırır*

Toz ve kokuların etkili bir şekilde giderilmesi

Alerjenlerin uzaklaştırılması

Dakikada 10.000 L arıtılmış hava*
Büyük odaların kolay kullanımı

Odayı hızlı ve zahmetsizce temiz havayla doldurun.

Havadaki influenza A (H1N1) virüslerinin %99,9'unu yok eder*.
Solunum sağlığının korunması

Ürün, UV-C LED+ teknolojisiyle bakteri ve virüsleri etkili bir şekilde ortadan kaldırarak size temiz ve güvenli bir alan sağlar. 

Havadaki Influenza A (H1N1) virüslerini 30 dakikada* %99,9 giderme verimliliği, Staphylococcus aureus*, Escherichia coli*, Streptococcus*'u 60 dakikada %99,9 giderme etkinliği

UV-C LED
Yeniden kirlenmenin önlenmesi

Dahili UV-C LED, ürünün radyasyon yoluyla içeriye yapışan aktif bakterileri gerçek zamanlı olarak ortadan kaldırmasına olanak tanıyarak sağlığınızı korumak için kirlenmemiş bir kaynak sağlar.

Çevre dostu ve güvenli dezenfeksiyon

Ultraviyole ışığın belirli dalga boyları organizmalar tarafından kolayca emilir ve ikincil kontaminasyona neden olmadan DNA zincirlerini kırarak bakterileri hızla etkisiz hale getirebilir.

Yüksek enerjili plazma
Bakterilerin solunum sisteminden uzaklaştırılmasına yardımcı olur*

Plazma jeneratörü sürekli olarak pozitif ve negatif iyonları serbest bırakır ve havadaki bakterilerin* ve kokuların giderilmesine aktif olarak yardımcı olarak evinize temiz hava kazandırır.

TÜV Rheinland Alerji Bakımı sertifikası
Alerjenlerin titizlikle saflaştırılmasının güvenilir garantisi

Xiaomi Akıllı Hava Temizleme Cihazı Elite, yetkili TÜV Rheinland sertifikasyon kuruluşu tarafından titizlikle test edilerek iç mekan hava alerjenlerini etkili bir şekilde azaltabilir.

Yüksek iyotlu aktif karbon + plazma
Etkili koku giderme için

Yüksek iyot değerine sahip sütunlu aktif karbon tamamen gözeneklidir, bu da güçlü adsorpsiyon sağlar. 

Plazma aynı zamanda kokuları da parçalayarak* daha temiz hava sağlanmasına yardımcı olur.

Hava kalitesini izleyin ve kontrol altında tutun

OLED ekran sayesinde odadaki havanın kalitesini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. 

Hava üzerinde tam denetime sahip olmak için arıtıcıyı akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

Temiz hava ve düşük gürültü seviyeleri sayesinde iyi bir gece uykusunun keyfini çıkarabilirsiniz.

20,2dB(A) düşük gürültü seviyesine sahip uyku modu*, ekran görüntüsünü kapatmanıza olanak tanır. Rahatsız edilmeden iyi bir gece uykusu çekin.

Xiaomi'nin yüksek verimli filtresi ile sıradan HEPA filtresi arasındaki fark

Xiaomi'nin yüksek verimli filtresi, elektrostatik ve mekanik filtreleme teknolojilerini birleştirirken, sıradan HEPA filtresi, parçacıkları yakalayan ve daha az temiz havanın akmasına izin veren yoğun cam elyaflardan yapılmıştır. 

Xiaomi filtrelemesi, havadaki 0,1 mikrometre kadar küçük parçacıkların %99,98'ini ortadan kaldırabilir ve geleneksel HEPA filtreye kıyasla daha temiz hava, daha az gürültü ve daha düşük güç tüketimi sağlar.

*Odaların tavan yüksekliğinin 2,4 m olduğu varsayılmaktadır. 

Farklı odalar için, bir odayı temizlemek için gereken yaklaşık süre şu şekilde hesaplanır: Oda boyutu x 2,4 m ÷ CADR parçacığı x 60 dakika. 

*Sorumluluk reddi: Filtre kartuşu performansı, Çin Elektrikli Ev Aletleri Test ve Muayene Enstitüsü tarafından test edilmiştir (rapor numarası: WCv-21-40115). Filtre malzemesinin teknik özelliklerinden dolayı test ortamı ve parametreler farklılık gösterebilir.
*Dakikada 10.000L arıtılmış hava: Ürün maksimum kapasitede çalışırken temiz hava çıkışını ifade eder. 

Xiaomi Akıllı Hava Temizleme Cihazı Elit parçacıklarının CADR'sine göre hesaplanmıştır. CVC Testing Technology Ltd. Rapor No.: WTS2022-19076'dan parçacık CADR verileri.
*600m³/saat parçacıklar CADR: Veriler, CVC Testing Technology Ltd. Rapor No.: WTS2022-19076'dan alınmıştır.
*592m³/h Polen CADR: CHEARI (Beijing) Certification & Testing Co., Ltd.'den veriler Rapor No.: WCk-22-50520.
* 125m²'ye kadar Oda boyutu 2 ACPH'yi temel alır: 125m² Oda boyutu, 600m³/saat parçacık CADR'sinde saatte 2 hava değişimine (ACPH) göre hesaplanır (odanın 2,4m tavan yüksekliğine sahip olduğu varsayılır), bu da şu anlama gelir: Bu büyüklükteki bir odayı bu koşullar altında saatte 2 kez temizleyin. Oda büyüklüğü = PCADR ÷ 2,4 m÷2.
*30 dakikada havadaki influenza A (H1N1) virüslerini %99,9 giderme oranı: Airmid Healthgroup Ltd. tarafından yapılan testlere dayanmaktadır.

Ürün 28,5 m³'lük bir test tezgahına yerleştirildi ve "Plazma" ile "maksimum seviyede (maksimum hava hızı)" çalıştırıldı.

işlevi" ve "UV işlevi" etkinleştirildi. Test örneği havadaki influenza A (H1N1) virüsüydü ve uzaklaştırma oranı 30 dakika içinde %99,9'a ulaştı. Rapor No.: ASCR092598.
Yüksek enerjili plazma proaktif olarak havadaki bakterilerin yok edilmesine yardımcı olur: CAS Testing Teknik Hizmetler (Guangzhou) Co, Ltd. tarafından yapılan testlere dayanmaktadır.

Rapor No.: JKK22070102B(E). Test standardı olarak GB 21551.3-2010 "Ev ve benzeri elektrikli cihazlar için antibakteriyel ve temizleme işlevi - Hava temizleyiciye özel gereksinimler" esas alınmıştır. 

Ürün 30 m³'lük bir test odasına yerleştirildi ve plazma fonksiyonu açık olarak "Maksimum Hız"da çalıştırıldı. Test mikroorganizması Staphylococcus albus 8032 idi ve uzaklaştırma oranı 120 dakika içinde %98,55'e ulaştı. Gerçek etkiler değişiklik gösterebilir.
*Polen alerjenlerinin 1 saatte %99 oranında giderilmesi, toz akarı alerjenlerinin 1 saatte %99 oranında giderilmesi, evcil hayvan kepeği alerjenlerinin 1 saatte %99 oranında giderilmesi: TÜV Rheinland (China) Ltd. tarafından onaylanmıştır. Rapor No.: CN22O9EW001 .
*200m³/h TVOC: Xiaomi Smart Air Purifier Elite için nominal TVOC değeri 135m³/h ve ölçülen değer 200m³/h'dir. Ölçülen değer CAS Testing Teknik Hizmetler (Guangzhou) Co., Ltd. Rapor No.: JK22080025(E)'ye dayanmaktadır.
*0,3μm partiküllerin %99,98 oranında ortadan kaldırılması: Çin Elektrikli Ev Aletleri Test ve Muayene Enstitüsü'nün (No. WCv-21-40115) denetim raporuna göre, bu üründe kullanılan filtre malzemesi, %99,98'lik bir filtreleme verimliliğine ulaşmıştır. parçacıklar 0,3μm. Rapor No: WCv-21-40115.
*PM2.5/PM 10 İkili Etkili Sensör: Test için, PM0.3'ten kaba parçacıklara kadar olan konsantrasyonları tespit edebilen ve bunları tespit edilen parçacık boyutuna göre görüntüleyebilen yüksek hassasiyetli bir lazer parçacık sensörü kullanıldı. 

0,3 ila 2,5μm parçacık boyutuna sahip ince parçacıkların konsantrasyonu PM2.5 değeri olarak görüntülenir ve 2,5 ila 10μm parçacık boyutuna sahip asılı parçacıkların konsantrasyonu, kaba parçacık indeksi olarak görüntülenir.
*20,2dB(A) kadar düşük ses basıncı: Ürün uyku modundayken üretilen ses basıncı seviyesini ifade eder. Veriler CVC Testing Technology Ltd. Rapor No.: WTS2022-19076'dan gelmektedir.
*60 dakikada Staphylococcus aureus'un %99,9'luk uzaklaştırma oranı: Çin Elektrikli Ev Aletleri Test ve Denetleme Enstitüsü tarafından yapılan testlere dayanmaktadır, Rapor Referansı: WCk-22-50563. Test standardı olarak GB 21551.3-2010 "Ev ve benzeri elektrikli cihazlar için antibakteriyel ve temizleme işlevi - Hava temizleyiciye özel gereksinimler" esas alınmıştır. 

Test için seçilen örnek Staphylococcus aureus'tur. Bu ürünün 30 m³'lük bir test odasında (iç kısmı paslanmaz çelik) Maksimum hızda 1 saat süreyle kullanılmasının ardından havadaki Staphylococcus aureus konsantrasyonu %99,9 oranında azaldı. Gerçek sonuçlar farklılık gösterebilir.
*60 dakikada Escherichia coli'nin %99,9'luk giderme oranı: Çin Elektrikli Ev Aletleri Test ve Denetleme Enstitüsü tarafından yapılan testlere dayanmaktadır, Rapor Referansı: WCk-22-50563. Test standardı olarak GB 21551.3-2010 "Ev ve benzeri elektrikli cihazlar için antibakteriyel ve temizleme işlevi - Hava temizleyiciye özel gereksinimler" esas alınmıştır. Test için seçilen örnek Escherichia coli'dir. 

Bu ürünün Maksimum hızda çalışan 30 m³'lük (paslanmaz çelik iç kısım) bir test odasında 1 saat süreyle kullanılmasının ardından havadaki Escherichia coli konsantrasyonu %99,9 oranında azaldı. Gerçek etkiler değişiklik gösterebilir.
*60 dakikada Streptococcus pneumoniae'nin %99,9'luk uzaklaştırma oranı: Çin Elektrikli Ev Aletleri Test ve Denetleme Enstitüsü tarafından yapılan testlere dayanmaktadır, Rapor Referansı: WCk-22-50563. Test standardı olarak GB 21551.3-2010 "Ev ve benzeri elektrikli cihazlar için antibakteriyel ve temizleme işlevi - Hava temizleyiciye özel gereksinimler" esas alınmıştır. 

Test için seçilen örnek Streptococcus pneumoniae idi. Bu ürünün Maksimum hızda çalışan 30 m³'lük bir test odasında (iç kısmı paslanmaz çelik) 1 saat süreyle kullanılmasının ardından havadaki Streptococcus pneumoniae konsantrasyonu %99,9 oranında azaldı. Gerçek etkiler değişiklik gösterebilir.

 

Modeli

Xiaomi Akıllı Hava Temizleme Cihazı Elite Y-600

CADR saflaştırma verimliliği

PCADR 600 m³/saat

FCADR 135 m³/saat

Enerji tüketimi

60W

Etkili kapsama alanı

125 m2'ye kadar

Terazi

6,5 kg

Boyutlar

310x310x730mm

Gürültü seviyesi

20,2dB(A)

OLED dokunmatik ekran

PM2.5 değeri

Sıcaklık

Nem

Wi-Fi durumu

Renkli hava kalitesi göstergesi

UV Endeksi

Mod değiştirme düğmesi

Güç düğmesi

Özel uygulama

Xiaomi Home Android ve iOS için kullanılabilir

Filtre aşınma düzeyi ve değiştirme hatırlatıcıları

Hava kalitesi, sıcaklık ve nem durumu

Uzaktan kumanda ve ayarlar

Otomasyon ve programlar

Ebeveyn kilidi

Ekran parlaklık ayarı (açık, loş, kapalı)

Ayarlamak

1x Hava Temizleme Cihazı

1x Filtre

1x Güç kablosu

1x Manuel [eng]

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı